KARATE KIDO MYŚLIBÓRZ

Myśliborscy karatecy z klubu KARATE KIDO MYŚLIBÓRZ zdobyli 1 srebrny i 3 brązowe medale w Klubowym Pucharze Europy, który odbyły się 15-17.04.2011r w Dąbrowie Górniczej.

Wzięły udział 33 kluby z 12 krajów ( z Litwy, Węgier, Białorusi, Słowacji, Niemiec, Rumuni, Włoch, Kosowa, Szwajcarii, Egiptu, Palestyny i Polski ).
Hasłem przewodnim zawodów było „KARATE DLA SERCA”, jako wsparcie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w zakresie prac nad budową sztucznego serca.

Moi uczniowie zdobyli:
1. Piotr Matusiak – srebrny medal w KATA KOBUDO ( z kijem).
2. Filip Baloń – brązowy medal w KUMITE ( walka ) do 68 kg oraz brązowy medal w KATA KOBUDO
3. Przemysław Szumiło – brązowy medal w KUMITE do 78 kg.

POZDRAWIAM – Krzysztof Baloń 2 DAN KARATE.

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

9 komentarzy

 1. mówiąc o sportach niszowych, można przytoczyć ciężary w naszym mieście-i nie wiem czy ktoś wie ale chłopak z naszej gminy reprezentuje POLSKĘ GMINĘ POWIAT WOJEWÓDZTWO na Mistrzostwach Świata U-17 w dalekim PERU, start naszego reprezentanta w sobotę 17-05-2011, a waszych mediach żadnej wzmianki…

  Post a Reply
 2. oczywiści piłkarze nie zdobyli mistrzostwa Europy, ale porównajmy rywalizację w ciężarach, karate, żaglach, tańcach, a nawet szachach. Wg mnie gdyby tyle osób uprawiało te dyscypliny ile uprawia piłkę nożną to przepraszam ale prawda jest taka że myśliborzanie byli by również w 5 a może niższej lidze tych dyscyplin

  Post a Reply
 3. niszowy? Piłka nożna nr 1 ?!

  coś chyba nie z tego miasta albo kraju jesteś…

  Gdzie masz swój zespół piłki nożnej? Osadnik? Która to liga..1, nie..2? nie, 3? też nie, no to może chociaż 4? Nie to 5 liga, a może wkrótce ponownie okręgówka. Weź chłopie zejdź na ziemię. W Myśliborzu sukcesy odnoszą ciężarowcy, karatecy, żeglarze, tancerze, a nawet szachiści, ale słyszałeś kiedyś, żeby mistrzostwo europy, polski, a niechby chociaż województwa odnieśli nasi piłkarze? Może na świecie piłka nożna jest nr1, ale tu to po prostu zwykła podwórkowa kopanina.

  Post a Reply
 4. Przesada, sport niszowy nie ma z czego sie cieszyc. Wiedza o tym tylko rodzice tych amatorów. Zajmijmy sie sportem który zawsze bedzie numerem 1 ! Pilka nozna !

  Post a Reply
 5. Wielkie gratulacje!!! Super. Pozdrawiam 🙂

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.