Koszty mieszkań w Myśliborzu i okolicy.

91 125 – taka jest przeciętna cena ofertowa za mieszkanie w Myśliborzu. Stawka za metr kwadratowy wynosi średnio 1 907 zł. Rynek nie obfituje obecnie w oferty, choć jest ich i tak około 5% więcej niż jeszcze dwa miesiące temu. Sprawdź z nami ile będzie cię kosztować wymarzone lokum.

 Według portalu nieruchomości Morizon.pl mieszkanie dwupokojowe dostaniemy od 55 000 do 104 000 zł. Lokale tego typu będą najtańsze w mieście, Ich metraż będzie się wahał od około 33 do nawet 70 m2. Najbardziej kosztowne okażą się mniejsze M3. Te większe będą raczej w kiepskim stanie i w ich przypadku nie unikniemy remontu. Najtańszą lokalizacją w mieście będzie ulica 1 Maja. Niższych kosztów spodziewać się możemy już tylko w okolicy, na przykład w Darczewie. Powyżej 100 000 zł będą kosztowały najtańsze nieruchomości przy  Niedziałkowskiego. Będą to jedne z najdroższych M3 w Myśliborzu i jego najbliższej okolicy.

 Trzypokojowe mieszkanie dostaniemy od 60 000 do 135 000 zł, przy czym ta pierwsza cena jest typowa raczej dla pobliskich miejscowości – głównie Golenic, oddalonych od Myśliborza o jakieś 8 km. Jeśli szukamy czegoś tylko i wyłącznie w samym Myśliborzu, to ceny ofertowe zaczną się dla nas od 98 000 zł. Najwyższych stawek spodziewajmy się przy osiedlu Słowiańskim, tam koszty minimalne zaczynają się od 130 000 zł. Metraż jest za to dość spory – między 53 a 63 m2.

 Cztery pokoje z kuchnią dostaniemy dopiero od 115 000 zł. Zainteresowani tego typu lokum, będą musieli przygotować się na słaby wybór. Oferty M5 są raczej jednostkowe. W Myśliborzu możemy liczyć, że tego typu lokum będzie miało od 55 do 57 m2, a najwyższa stawka za metr kwadratowy nie przekroczy 2 053 zł.

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Praca: KASJER / SPRZEDAWCA

Piekarnia Bagietka to firma posiadająca dwa nowoczesne zakłady produkcyjne oraz kilkadziesiąt punktów sprzedaży – własne Sklepy Firmowe. W związku z...

Zamknij