Sponsor poszukiwany…

Nadszedł czas, w którym muszę poprosić was o pomoc finansową. Niestety nie mogę wywiązać się z wszystkich opłat związanych z utrzymaniem strony, tak się akurat złożyło, że w tym miesiącu jest tego za dużo.

W roku 2005 za utrzymanie domeny i serwerów na których znajdowała się strona wydałem 286,10 zł

W tym roku zapłaciłem już roczną opłatę za jeden serwer i kilka rat za drugi na którym znajduje się strona młodych z Lotnej, łącznie 87,10 zł

Do 8 lutego muszę zapłacić roczną opłatę za domenę, w kwocie 82,96 zł

…i tu pojawia się problem. W tej chwili moje konto jest puste, a jakiekolwiek wpłaty moga się pojawić niestety w czasie w którym może być już za późno:sad:

Dlatego zwracam się do was z ogromną prośbą o finansowe wsparcie dla istnienia i dalszego rozwoju tej strony. Kwota ogólna jest dla przeciętnego człowieka wysoka, ale ziarnko do ziarnka…a gdyby tak to czytał ktoś z biznesu kto chciałby zainwestować w promocję Myśliborza to właśnie to jest jeden z najlepszych i najtańszych sposobów.

Poniżej podaje numer konta na które każdy z was może dokonać wpłaty dowolnej kwoty, pamiętajcie że strona jest stworzona dla was i właśnie nadszedł taki moment w którym to od was zależy co będzie z nią dalej.

Rafał Skowron
74-300 Myślibórz

Mbank
22 1140 2004 0000 3502 3529 5823

z dopiskiem: „Spacerkiem po Myśliborzu”

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.