Otwarcie Placu Zabaw Muszkieterów w Myśliborzu

29 sierpnia 2009, tj. w najbliższą sobotę, o godzinie 14:00 nastąpi uroczyste otwarcie i przekazanie dzieciom Placu Zabaw Muszkieterów w Myśliborzu.

“Przedstawienie dla dzieci, występ orkiestry, ognisko z kiełbaskami, malowanie dziecięcych buziek to niektóre atrakcje towarzyszące otwarciu Placu Zabaw Muszkieterów w Myśliborzu. W sobotę, 29 sierpnia o godzinie 14.00 Mirosław Szawerdo, właściciel sklepu Intermarché uroczyście przekaże nowy plac zabaw najmłodszym mieszkańcom miasta. Obiekt, znajduje się na osiedlu Słowiańskim.W dniu otwarcia, plac zmieni się w słoneczną krainę. Aktorzy – „Słoneczka Placu Zbaw” przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji. Będzie muszkieterowy tor przeszkód, zabawy i konkursy z nagrodami. Na scenie wystąpią aktorzy teatru dla dzieci Variate, a konkursy poprowadzi DJ Adrian. Będzie smażenie kiełbasek na ognisku i pączki dla wszystkich chętnych.Organizatorzy zachęcają, aby na otwarcie Placu Zabaw Muszkieterów zabrać aparaty fotograficzne. Zdjęcia dzieci bawiących się na placu zabaw można wysłać na adres strony internetowej www.placezabaw.muszkieterowie.pl i wziąć udział w sms-owo-internetowym konkursie ”Dziecko na Placu Zabaw Muszkieterów”. Konkurs jest ogólnopolski. Do wygrania atrakcyjne nagrody!”

Więcej informacji na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Znów awaria z wodą w roli głównej…

Dziś będzie obniżone ciśnienie w naszych rurach, a w razie potrzeby może nastąpić całkowite zamknięcie dopływu wody do naszych kranów...

Zamknij