Ogólnofajny Turniej Tańca Nowoczesnego

24 października 2009r. o godz. 16:30 w MOKu odbędzie się „Ogólnofajny Turniej Tańca Nowoczesnego”. Na turniej przyjeżdżają tancerze z Gorzowa, Szczecina, Piły, Międzychodu, Ostrowa Wielkopolskiego, Knurowa i innych miejscowości, będzie to pierwszy tego typu turniej w naszym ośrodku kultury. Turniej organizowany jest przez formację taneczną „Born To Fly”.

Jest to pierwszy taki turniej w Myśliborzu, jednak nie pierwszy w Polsce. Zaprzyjaźnieni z nami instruktorzy tańca organizuja regularnie rok po roku takie zawody w Gorzowie czy w Pile.

Turniej jak sama nazwa mówi jest fajny 🙂 Kieruje sie prostymi zasadami, dobrej zabawy, zapoznania wszystkich rodziców, znajomych i innych z naszą kulturą. Ponieważ nie wszyscy mają możliwości na wyjazdy na turnieje ogólnopolskie by obejrzeć swoje pociechy, wiec teraz jest ku temu najlepsza okazja. Turniejom zawsze towarzyszy świetna atmosfera, wszyscy sa dla siebie mili, uśmiechnięci każdy ma możliwość zaprezentowania swoich umiejetnosci tanecznych, poniewaz jest to turniej otwarty. Nie ma granic wiekowych. Tancerze wystepuja w trzch kategoriach: solo, duety i formacje .

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.