MKS Szkuner

MIĘDZYSZKOLNY  KLUB SPORTOWY
,,SZKUNER,,

w Myśliborzu

rok założenia 1964

Na stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o klubie, m.in. opisy sekcji, aktualności, wyniki zawodów i bogata galeria zdjęć.

 

szkuner.nazwa.pl

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

2 komentarze

 1. potwierdzam,w tym czasie byłem od 1.09.1964r czlonkiem “ogniska TKKF-Szkuner-sekcja żeglarska.Nr książeczki żeglarskiej 3001/sz wydanej w szczecinie. Sam nieraz startowałem w tych zawodach i również asekurowałem zawodników z łodzi.Dokladnie pamiętam Młodego piotrka brat kazika,który również pływał w tych zawodach.zp.-Jerzy-D.

  Post a Reply
 2. Zwracam się do wladz SZKUNERA o wydanie mi potwierdzenia że w latach 1969,1970,1971 wygrałem organizowany przez SZKUNER maraton pływacki.Nie pragne abyscie jakiekolwiek ponosili koszty z grawerowaniem pucharu.Sam pokryję ten koszt.Obecnie posiadam puchar z pierwszym wpisem z 1968 r gdzie bylem trzeci a wygrał maraton zawodnik z POGONIO szczecin Andrzej Gonczarek.Moich wpisów już nie dokonano.pytam czy to był wstyd że ja wygrywałem maratony pływackie.Jak teraz wygląda pokazując już doroslym dzieciom puchar że ja jego zdobyłem bo bylem
  w tym czasie najleprzy ale oni nosem kręcą i im się nie dziwię brak jest dowodu ze tak było.Do grawera nie moge sam iść bo pomysli że chcę sobie na starość zaszczyty dedawać.Czuję że ktoś jeszcze w SZKUNERZE jest co te czasy jeszcze pamięta.Pragnę puchar złożyć w muzeum Myśliborza a teraz jak moge to zrobić.
  Byłem kilka sezonów w tym czsie ratownikiem na plaży.
  Może ktoś wyśle mi takie zaświadczenie z pieczątką żebym nie musiał się wstydzić u grawera.Pozdrawiam Piotr Kisły

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.