Myśliborskie Wieści w ZSP3

Dziś, tj. 19 lutego, odbyło się spotkanie pomiędzy redaktorami Myśliborskich Wieści, a młodzieżą maturalną z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Myśliborzu. Tematem spotkania było 20 lecie powstania lokalnego dwutygodnika “Myśliborskie Wieści”, jego historia, zadania i plany na przyszłość. Ogłoszony został również konkurs dla tutejszej młodzieży na najlepsze sprawozdanie z tego spotkania. Młodzież z wielkim zaciekawieniem słuchała opowieści Pana profesora Henryka Piwowarczyka o początkach i rozwoju czasopisma. Redaktor Owczarek(prowadzący spotkanie) zaczarował audytorium swoimi dygresjami i powodował salwy śmiechu i braw Myśliborskie Wieści reprezentował także fotoreporter Stefan Jaworski oraz redaktor Jan Sawicki, który opowiadał o sukcesach sportowych Myśliborza i planach na utworzenie nowego działu o rekordach poszczególnych szkół Myśliborza.

Ze swojej strony, życzę dwutygodnikowi “Myśliborskie Wieści” wszystkiego najlepszego i obym miał okazje opisywać kolejne takie rocznice.

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
“Dzieje gminy żydowskiej” – prelekcja 19 lutego 2010r.

19 lutego 2010r. tj. w najbliższy piątek w Muzeum Pojezierza Myśliborskiego odbędzie się prelekcja z cyklu "Muzealne spotkania z historią...

Zamknij