Warsztaty 2010- odwołane

 Organizatorzy VII Międzynarodowych Warsztatów Płetwonurków Myślibórz 2010 z przykrością informują o odwołaniu warsztatów w terminie 4-6 czerwca 2010r..

        W związku z sytuacja panującą w naszym kraju, jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu organizacji warsztatów płetwonurków. Sytuacja powodziowa zmusiła wiele osób do rezygnacji ze swoich planów, tak i w naszej sytuacji większość tzn około 60 procent uczestników to strażacy. Obecnie pełnią oni służbę niejednokrotnie poza macierzystą jednostką, lub w systemie podwyższonej gotowości bojowej, co uniemożliwia zaplanowanie chociażby uczestnictwa w warsztatach płetwonurków. Choć nasz teren bezpośrednio nie jest narażony na wielką wodę , nie mniej jednak powiat myśliborski ogłosił stan podwyższonej gotowości ze względu na planowane dotarcie fali powodziowej w terminie pomiędzy 28 mają a 3 czerwca. Większość strażaków będzie w tym czasie albo w akcji , albo jak natura pozwoli po akcji lecz pozostanie jeszcze wielkie sprzątanie – w których również będą uczestniczyć strażacy.

 W związku z tym, iż większość kosztów związanych z organizacją VII warsztatów zostało już poniesionych nie odwołujemy ich z kalendarza tegorocznego, planujemy aby odbyły się one w miesiącu sierpniu lub wrześniu – co uzależnione jest od ustaleń dotyczących noclegów jak i możliwości przyjazdu poszczególnych grup(szczególnie z zagranicy).

Dziękujemy dotychczasowym sponsorom, którzy przekazali nam środki finansowe na organizację tego celu i zapewniamy, iż warsztaty 2010 odbędą się w tym roku.

Jednocześnie przepraszamy uczestników i darczyńców którzy zmienili swoje plany by być w tych dniach w Myśliborzu. Niestety nie wynikło to z przyczyn organizatorów lecz po długich namysłach i kalkulacjach postanowiliśmy by spotkać się w pełnym zaplanowanym gronie.

 Z wyrazami szacunku za organizatorów 

   Naczelnik  Ochotniczej Straży Pożarnej w Myśliborzu

dh. Andrzej Sawicki

Author: AndrzejS

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.