Saturday Beach Night

20 sierpnia to data którą wszyscy wielbiciele dobrych dźwięków i fantastycznych klimatów zapamiętają na długo. Właśnie wtedy w sobotę wieczorem miejska plaża w Barlinku zamieni się w festiwal świateł i dźwięku. Na specjalnie wybudowanej scenie, która znajdować się będzie w wodzie 10 metrów od linii brzegowej plaży wystąpi plejada DJ’i z Polski i zagranicy.

Niesamowite oświetlenie (8 głów, 30 PAR, 6 Skanerów, pełne oświetlenie LED, 5 metrowy okrągły telebim, światło w niebo niczym z Hollywood), a do tego 16kW nagłośnienia Dolby Surround, to tylko niektóre z wizualno-dźwiękowych atrakcji jakie czekają uczestników Saturday Beach Night.

Gwiazdą wieczoru będzie dobrze znany z takich imprez jak Sunrise Festival niemiecki DJ i producent Marc van Linden, twórca hitu”Gotta Let You Go”. Nie zabraknie także Irlandzkiego akcentu, który zapewni nam prosto z zielonej wyspy Metzo, a do tego plejada polskich DJ’i. Począwszy od rezydenta kołobrzeskiej plaży Miqra, dobrze znanego producenta Roberto Bedrossa, którego remixy były grane w radiach i klubach na całym świecie, Maiqela, który jest współ twórcą hymnów takich imprez jak ELECTROCITY czy Sunrise Afterparty, a także współtwórcą Saturday Beach Night. A skoro impreza na plaży nie może zabraknąć Maxx’a, który zapewni nam ciepłe plażowe brzmienia. Do tego Sienki & Treck rezydenci jednych z najwspanialszych klubów polski. Greg-Ice, który pochodzi z Barlinka i jest współtwórcą Saturday Beach Night. Nie możemy zapomnieć o Fruit i Majda, którzy zaskoczą nas brzmieniami prosto z Ibizy. A wszystko wzbogaci niebiański głos vocalistki Baltici, której głos zahipnotyzował uczestników enTrance. Do tego występ gruby tanecznej “Flying Grils”.

Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić was wszystkich na Plaże w Barlinku 20 sierpnia w sobotę i miejmy nadzieje, że Saturday Beach Night na stałe wpisze się w wakacyjny plan klubowych imprez w Polsce.

LINE-UP

 • Marc van Linden (niemcy) marcvanlinden.com
 • Metzo (irlandia) Sunset Gethering/ELECTROCITY
 • Roberto Bedross (Bydgoszcz)
 • Maxx (Planeta FM Poznań)
 • Miqro (Resident Sunrise Afterparty)
 • Maiqel (Sunrise Afterparty/ELECTROCITY)
 • Sienki (Lemoniada – Zielona Góra)
 • Treck (X-Demon – Leszno)
 • Greg-Ice (Saturday Beach Night Resident)
 • Fruit (Gdańsk)
 • Majda (Wolsztyn/ iloveparty.p)
 • Baltica (vocalist (Sunrise Festival, enTrance))

 

Bilety w cenie: 20zł

Start: 19:00

Plaża Miejska w Barlinku ul. Sportowa 2Trailer wykonał B.Bublewicz

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Odpady przygotowane do wywiezienia.
Likwidacja ostatniego mogielnika

Bomba ekologiczna rozbrojona! Mogilnik w Gminie Dębno został unieszkodliwiony Mogilnik położony w lesie, pomiędzy miejscowościami  Dębno i Smolnica w gminie...

Zamknij