Pomocna Dłoń – koncert charytatywny

Dnia 19.05.2012 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Myśliborzu, odbędzie się Koncert Charytatywny, którego celem jest zebranie środków na otwarcie i wyposażenie sali do rehabilitacji ruchowej niepełnosprawnych dzieci.

 

Stowarzyszenie Pomocna Dłoń, zostało założone przez rodziców dzieci niepełnosprawnych. Rehabilitacja w życiu tych dzieci jest niezbędna, musi być prowadzona systematycznie od wczesnego dzieciństwa, bo tylko wtedy przyniesie oczekiwane efekty. Wiele trudu i wysiłku zadali sobie rodzice, aby uzyskać od władz samorządowych salę do ćwiczeń. Brak niestety środków na to, aby otrzymane pomieszczenie mogło funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem.

Wierzymy, że sala widowiskowa Myśliborskiego Ośrodka Kultury wypełni się po brzegi ludźmi o Wielkim Sercu, którzy podadzą pomocną dłoń niepełnosprawnym dzieciom. Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi chcących pomóc przy organizacji koncertu, każda forma pomocy jest dla nas bardzo cenna i potrzebna.

 

Pozdrawiamy i liczymy na Waszą obecność

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Koncert Charytatywny

Dnia 19.05.2012 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Myśliborzu, odbędzie się Koncert Charytatywny, którego celem jest zebranie środków na...

Zamknij