Święto Nowej Marchwi- Moryń 2012

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu, w dniu 29 września 2012 r. od godz. 14.00 w amfiteatrze organizuje po raz drugi Święto Nowej Marchwi. Spotkanie ma charakter święta plonów połączonego z małymi, amatorskimi targami produktów lokalnych (miodów, serów, wędlin, dżemów, win i in.), płodów rolnych – warzyw i owoców, sadzonek roślin uprawianych w ogródkach i na działkach. Mile widziani są także artyści i rzemieślnicy. Zapraszamy do uczestnictwa w Święcie proponując nieodpłatnie miejsce wystawiennicze, poczęstunek i pamiątki pobytu.
Święto Nowej Marchwi jest ujęte w kalendarzu tegorocznych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa, nad którymi patronat honorowy sprawują Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Koordynują zaś Narodowy Instytut Dziedzictwa oraz Biuro Dokumentacji Zabytków w Szczecinie i Instytucja Kultury Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego.
W Moryniu patronat honorowy sprawuje Burmistrz Morynia p. Jan Maranda.

Zapraszamy do zgłaszania swojej obecności telefonicznie: 91 4146123, mailowo mokmoryn@gmail.com.
By: Święto Nowej Marchwi- Moryń 2012

Author: MTO

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Święto Plonów – Dożynki gminne 2012

9 września 2012r. odbędzie się "Święto Plonów - Dożynki gminne 2012". Dożynki rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 11:30,  następnie...

Zamknij