Relacja z Nocy Kupały 23 czerwca – POSiR Szkuner i PIG o. Myślibórz

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Szkuner oraz Północna Izba Gospodarcza Oddział Myślibórz zaprosił w ten niezwykły wieczór na Przystań Szkuner.

W towarzystwie pięknej pogody rozpoczęliśmy od razu zabawę z kapelą Myślanie. Kilkanaście minut później wszyscy mogli podziwiać paradę jachtów na Jeziorze Myśliborskim, które jest perłą powiatu myśliborskiego.

W między czasie oprawą muzyczną zajmował się dj Mati. POSiR udostępnił statek wycieczkowy Inge, można było tego dnia z darmo popływać statkiem i podziwiać Szkuner z perspektywy jeziora. Następnie zespół Fan utrzymywał dobry nastrój podczas tego wydarzenia. Oczywiście tej nocy nie mogło zabraknąć ogniska z możliwością zjedzenia kiełbasek a o napoje też nie musieliśmy się martwić bo Pub Mojito miał szeroką ofertę.

W blasku zachodzącego słońca, można było puścić wianki na wodzie, a kiedy zapadł zmierzch na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, zespół Pryzmat grający na wysokim poziomie. Oraz wszyscy mogli otrzymać lampiony, które można było wypuścić w niebo, myśląc sobie życzenie, że za rok na Nocy Kupały również się spotykamy.

Sponsorzy:
POSiR Szkuner
Północna Izba Gospodarcza Oddział Myślibórz
Mojito Pub w Myśliborzu

PHU Sanbud Najmrodzcy
Kwiaciarnia Irys

Patronat Medialny
TVB24 Myślibórz

 

relacje przesłała Anna Dzięcioł z PIG o. Myślibórz

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
VII Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze – Boleszkowice 2013

W dniu 29 czerwca 2013 roku w Boleszkowicach odbyły się VII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze. W zawodach brało udział...

Zamknij