Targi Edukacji i Pracy

plakat_TargiW tym roku po raz czwarty w Myśliborzu w trakcie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2013 odbędą się Targi Edukacji i Pracy w ramach projektu OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki..

            Zapraszamy Państwa do bezpłatnego udziału w Targach pt.: „Wiedza –Szkoła – Praca” organizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Szczecinie, które odbędą się 15 października 2013 roku w godz. 10.00 – 12.00 przy ul. Klasztornej 3 w Myśliborskim Ośrodku Kultury w Myśliborzu.

            Targi Edukacji i Pracy mają na celu zapoznanie młodzieży i poszukujących pracy z możliwościami kształcenia i rozwoju zawodowego, ofertami pracy dostępnymi na lokalnym rynku pracy oraz instytucjami pomocowymi.

           W Targach udział wezmą między innymi uczelnie wyższe: Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP oraz Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji ze Szczecina, szkoły ponadgimnazjalne oraz pracodawcy którzy na dzień dzisiejszy poszukują pracowników na stanowiska spawacza, ślusarza i montera. Więcej informacji otrzymają Państwo na Targach Edukacji i Pracy.

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt  z Punktu Pośrednictwa Pracy w Myśliborzu

Tel.  95 785 01 41 , e-mail: p.kowalska@ohp.pl.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa w Targach najpóźniej do dnia 11 października 2013 r.

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Inauguracja MUTW 2013/2014

Myśliborski Uniwersytet Trzeciego Wieku  zaprasza słuchaczy i  mieszkańców Myśliborza na INAUGURACJĘ  ROKU AKADEMICKIEGO 2013/2014   która odbędzie się dnia 09 pażdziernika 2013 r.   o godz....

Zamknij