Zaproszenie od Północnej Izby Gospodarczej

Północna Izba Gospodarcza i Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Myśliborzu ma zaszczyt zaprosić Państwa wraz z rodziną, przyjaciółmi, pracownikami na „Wigilijne Spotkanie”, które odbędzie się 18 grudnia br. o godz. 17.00 w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w Myśliborzu przy ulicy Felczaka 15 a.

Świąteczną oprawę muzyczną tego wieczoru i odpowiedni klimat zapewnią uczniowie PSM I Stopnia w Myśliborzu. Wieczór będzie słodki z pysznymi domowymi wypiekami a dzięki świątecznemu kiermaszowi każdy z gości będzie miał możliwość wrócić do domu ze świątecznym drobiazgiem, który przypomni o zbliżających się świętach i o naszym wigilijnym spotkaniu.

Tradycją Północnej Izby Gospodarczej jest organizacja w okresie przedświątecznym przeróżnych akcji dobroczynnych. Tym razem Oddział w Myśliborzu zachęca Państwa do wsparcia Szkoły Muzycznej. Te pieniążki a także z kiermaszu i biletów zostaną przeznaczone na zakup nowego fortepianu.

Zapraszamy serdecznie w imieniu Prezesa Oddziału Północnej Izby Gospodarczej Mariusza Norsesowicza i Pani Dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia Agaty Myszak na spotkanie i wsparcie Szkoły Muzycznej.

Proszę o informację na mail w celu rezerwacji miejsc, liczba miejsc ograniczona.

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Medwork24

Szukamy opiekunek osób starszych chętnych do wyjazdu w styczniu Medwork24 zaprasza do współpracy wszystkie chętne panie z całe Polski mające...

Zamknij