KONCERT CHARYTATYWNY – MYŚLIBÓRZ – 01 MARCA 2014

1912519_533925320053945_1147522929_n

W 2012 roku Stowarzyszenie Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Pomocna Dłoń z Myśliborza przyczyniło się do powstania salki rehabilitacyjnej dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży.  W tym samym roku odbył się I Koncert Charytatywny “Płomień Nadziei” w trakcie którego zebrano około 4.000 tyś. W tym roku po raz drugi Pomocna Dłoń organizuje koncert charytatywny na działalność salki rehabilitacyjnej.

W trakcie koncertu zaprezentują się miejscowe zespoły taneczne, Septet Band Myślibórz, oraz gwiazda wieczoru – MICHAŁ GROBELNY- półfinalista dwóch najbardziej znanych komercyjnych programów typu talent show – MAM TALENT i THE VOICE of POLAND. Michał wystąpi również ze swoim przyjacielem ŁUKASZEM GOCŁAWSKIM – artystą Teatru Kameralnego. Jako 14 – latek wygrał “Szansę na sukces” piosenką “S.O.S.” Kabaretu Starszych Panów. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany na wielu konkursach i festiwalach podjął współpracę z teatrem kameralnym, a piosenka aktorska, estradowa jest zdecydowanie jego mocną stroną!

Podczas koncertu przeprowadzona zostanie licytacja ciekawych gadżetów m.in. piękne obrazy, masaże kręgosłupa, lekcje tańca towarzyskiego, usługi fryzjerskie i kosmetyczne, kurs nurkowania, srebrne serca, Stworki Dorki.

koncert odbędzie się 1 marca 2014 roku w MOKu

więcej informacji na stronie na Facebooku : Koncert charytatywny

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Walentynkowy Piątek z A.S.O.

Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu oraz Mojito Pub zaprasza Państwa na spotkanie z cyklu "Muzyczny Piątek", które odbędzie się 14 lutego br., w...

Zamknij