Obwodnica dla Myśliborza – PROTEST ostatniej szansy!!!

Sprawdźmy, co się dzieje, gdy setka mieszkańców zechce przejść po pasach przy moście na rzece Myśli tam i z powrotem!? Okazało się właśnie, że z punktu widzenia Ministerstwa Infrastruktury obwodnica Myśliborza nie istnieje nawet w planach. Mamy półtora miesiąca, by zaistniała. Dotychczasowe wsparcie posłów, wojewody, marszałka, szczecińskiej GDDKiA to tylko pozory. Poprzedni burmistrz nie zrobił nic. Teraz MY – MYśliborzanie nie mamy innego wyjścia. Ponownie musimy wyjśc na pasy. Pierwsza akcja 21 kwietnia. Następne? Jeśli będzie trzeba, powtórzymy – aż do skutku.

Walczymy o obwodnicę Myśliborza

21 kwietnia o godzinie 15:00 odbędzie się protest – blokada drogi krajowej nr 26. Podobny protest w 2007 roku zwrócił uwagę na nasz problem(polecam artykuł Obwodnica albo śmierć), niestety od tamtego czasu wciąż plany na budowę obwodnicy są przekładane i odkładane. Jak się okazuje w Ministerstwie Infrastruktury nasza obwodnica nie istnieje nawet w planach!!!

Interpelacja posła Litwińskiego w sprawie obwodnicy Myśliborza

Poseł na Sejm RP Arkadiusz Litwiński wsparł problem Myśliborza poprzez  Interpelację nr 32076 w sprawie obwodnicy Myśliborza.

 Więcej informacji o wydarzeniu na FanPageu Stowarzyszenia SOS – organizatorów protestu: Protest – Blokada drogi krajowej nr 26

 

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Podwórko NIVEA

Od 1 kwietnia 2015 r. do 30 kwietnia 2015 r. (pierwsza tura) oraz od 1 maja 2015 r. do 31 maja...

Zamknij