KINO POD GWIAZDAMI

Rusza III edycja KINA POD GWIAZDAMI Banku BGŻ BNP Paribas

W MYŚLIBORZU będziemy 27 lipca

 

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz trzeci zaprasza do mobilnego KINA POD GWIAZDAMI. W tym roku mieszkańcy 45 miejscowości będą mieli okazję wziąć udział w Filmowych Piknikach Rodzinnych. Inauguracja tegorocznej edycji projektu odbyła się 2 lipca na XXI Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach podczas specjalnego pokazu filmu „Planeta Singli”.

– Kino to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej Banku BGŻ BNP Paribas, którą z sukcesem realizujemy na wielu płaszczyznach pod hasłem „WE LOVE CINEMA”. Zależy nam na dostarczaniu filmowych emocji wszędzie tam, gdzie są nasi klienci, stąd wzięła się idea kina mobilnego, z którym docieramy również do miejscowości, w których nie ma stacjonarnych kin –  powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas.

– Najmłodszych zapraszamy na seans o smokach o godzinie 18.00, a na starszych widzów czekamy o godzinie 20.00 z tegorocznym przebojem kinowym „Planeta Singli” z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem – dodaje Agnieszka Wilczyńska.

Od godziny 16.00, na odwiedzających KINO POD GWIAZDAMI na myśliborskim rynku, czekają między innymi: konkursy wiedzy filmowej, malowanie buziek, wspólne kręcenie filmu poklatkowego.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy jedynie wypełnić ankietę dostępną w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas w Myśliborzu lub u animatorów w strefie KINA POD GWIAZDAMI. W zamian uczestnik otrzyma bezpłatny bilet wstępu na wybrany seans.

Dodatkowy bonusem akcji jest możliwość wygrania rodzinnej wycieczki na Zanzibar.

ZAPRASZAMY do Myśliborza 27 lipca.

Więcej informacji na stronie www.kinopodgwiazdami2016.pl

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wakacje z Muszkieterami

„Wakacje z Muszkieterami” na półmetku! Zakończyły się pierwsze dwa turnusy. W koloniach wzięło udział ponad 100 dzieci z województwa zachodniopomorskiego....

Zamknij