Nowa Stanica WOPR

W miesiącu wrześniu po wielu miesiącach i latach oczekiwań, przemyśleń członkowie WOPR doczekali się finalizacji swoich zamysłów – to właśnie data wrzesień 2009 zostanie przyjęta jako początek prac związanych z Budową NOWEJ STANICY WOPR, ostatnie uzgodnienia , spotkania ze sponsorami miały miejsce w miesiącach wakacyjnych, złożenie wniosków o dofinansowanie z budżetu 2010, oraz uzgodnienia z wykonawcami budowy. Będę na bieżąco relacjonował przebieg prac starając się jednocześnie aktualizować e-kronikę o informacje z poprzedniej budowy choć czasy się zmieniły WOPR-owcy tak jak i 25 lat temu będą mogli powiedzieć iż doczekali się przyzwoitych warunków pełnienia swojej służby dla społeczeństwa naszej gminy.

Zarząd Oddziału Powiatowego Wodnego Pogotowia Ratunkowego w Myśliborzu zwraca się z prośbą do instytucji i firm z terenu naszej gminy o wsparcie inicjatywy społecznej.

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kurs przygotowujący do egzaminu na stopień Młodszego Ratownika WOPR.

Kurs przygotowujący do egzaminu na stopień Młodszego Ratownika WOPR. Spotkanie organizacyjne dla kandydatów na stopień Młodszego Ratownika WOPR odbędzie się...

Zamknij