6 latek

Dziś strona obchodzi swoją 6 rocznicę zaistnienia w Internecie. W tym roku prezentuję wam zupełnie nową, świeżą wersję strony, spełniającą najnowsze standardy i dającą o wiele większą funkcjonalność.

W ciągu tego roku widać było, że stara wersja strony nie przyciągała nowych odwiedzających. Średnio co miesiąc w okresie 2008-2009 odwiedzało nas 5 tys. osób, w roku ubiegłym liczba ta spadła do 4 tys. Po wprowadzeniu nowej wersji strony, liczba odwiedzin wzrosła do poziomu sprzed dwóch lat.

Spacerkiem po Myśliborzu można odnaleźć w Google za pomocą 359 różnych haseł, najpopularniejsze hasła to

  • “myślibórz”,
  • “osp”,
  • “pks myślibórz”,
  • “dni myśliborza”,
  • “wopr”
  • “jezioro myśliborskie”

Spacerkiem po Myśliborzu , to także ogromna baza lokalnej fotografii. W Galerii Myśliborskiej, w tej chwili jest niemal 6400 zdjęć. Nie wiem czy jest takie drugie miasto w Polsce, które może się pochwalić taką galerią.

Poza informacjami i zdjęciami, pochwalić się możemy również jedynym w swoim rodzaju wirtualnym spacerem po naszym mieście. Wirtualny Myślibórz – projekt 55 połączonych ze sobą interaktywnych panoram umożliwia każdemu odwiedzającemu na spacer ulicami naszego miasta. Projekt ten,  do końca roku 2010 zostanie rozbudowany o kolejne panoramy, wymienimy stare na bardziej aktualne, oraz wprowadzimy w pełni działający lokalizator(namiastka z podstawowymi danymi już działa).

Tego wszystkiego nie byłoby gdyby nie Wy! Za to, że jesteście z nami już 6 lat, serdecznie dziękuję i zapraszam na kolejne wspólne lata. Postaram się jeszcze niejeden raz Was pozytywnie zaskoczyć.

Pozdrawiam, Rafał Skowron – RafS

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Komunikat nr 1 – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Myśliborzu

Myślibórz, dnia 05.07.2010r. PS-N-HK-4415/38/10 KOMUNIKAT   NR 1 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Myśliborzu informuje, że na podstawie  wyników badań wody...

Zamknij