Powrót Księgi Gości – zapowiedź kolejnych zmian

Po półrocznej przerwie w działaniu, do serwisu wraca Księga Gości.  Wszystkie wpisy zostały przywrócone, także można oprócz dopisania swojego zdania,opinii, sugestii czy pytania do mieszkańców, sprawdzić, co wpisywano kilka lat temu:)

W tej chwili Księga Gości zajmuje ostatnią pozycję w menu, lecz docelowo zostanie przesunięta jako podmenu dla działu “Kontakt”.

Od pół roku trwają uzupełnienia i drobne modyfikacje, w celu przywrócenia wszystkich treści dostępnych w starej wersji strony, wciąż brakuje jeszcze wielu artykułów i pozycji, ale powoli, drobnymi krokami zbliżamy się do optimum:)

Na pewno na belce z menu dojdzie pozycja “Linki” w której będzie można zapoznać się z opisami i recenzjami stron internetowych poświęconych tematyce związanej  z naszym miastem(organizacje, firmy, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia etc.)  Poza tym uzupełnione zostanie archiwum o brakujące wpisy oraz odświeżona i poprawiona historia miasta.

Ponieważ wciąż pracuję nad optymalną wersją strony, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym, proszę was o sugestie i opinie, co jest ok, czego wam brak, lub co w ogóle jest nietrafionym pomysłem.

Dla stałych gości, na pewno ważne będzie upodobnienie tej wersji strony do starego szablonu, na razie wprowadziłem drobne zmiany kosmetyczne  i trwają prace nad najważniejszą zmianą – wprowadzeniem lewej kolumny z menu, jeśli wszystko pójdzie dobrze i zostanie zaakceptowane, strona powinna być bardziej przejrzysta, czytelna i podobna w układzie do starej wersji.

Zapraszam do wspólnego tworzenia strony.

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

2 komentarze

 1. Panie Rafale.
  Juz kilka dni temu próbowałem się z Panem skontaktować, lecz niestety chyba nic z tego nie wyszło. Jak Pan zapewne wie jestem stałym bywalcem Pana strony ze względu na to,że Myślibórz jest moim ulubionym miejscem i rzadko gdzieindziej można znaleźć tyle informacji i zdjęć (przede wszystkim) o ulubionym miejscu. Ja sam mam też mam mam wiele zdjęć z miasta, ale są to moje prywatne wspomnienia i niezbyt nadające się do publikacji. Z zainteresowaniem odebrałem link do “Księgi gości” i przeczytałem już 200 początkowych wpisów. Niestety, mam różne odczucia. Tak samo jak i po ostatnich zdjęciach z oświetlonej kolegiaty. Pewnie, że jest piękna, ale podobne zdjęcia były zamieszczone już 5 lat temu. I nie było komentarzy. Inna sprawa, że kościół wygląda pięknie i niewątpliwie przyjadę, by to zobaczyć. Gratuluję pomysłu ze wspomnieniami. Tylko proszę o korektę tekstów. To może nie razi młodych ludzi, ale starego polonistę przyprawia o dreszcze. Dołączam przerobiony ostatni tekst. Powodzenia.

  Post a Reply
  • Dziękuję za komentarz i poruszone w nim problemy. Obszerną odpowiedź otrzymał Pan poprzez e-mail. Za chwilę zajmę się przerobionym tekstem.
   Pozdrawiam. Rafał

   Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowa iluminacja kościoła – zdjęcia w Galerii

Nasza kolegiata robi się coraz piękniejsza. Wieczorem można podziwiać iluminację, która do dotychczasowych elementów dodała jeszcze podświetlenie krzyża na szczycie...

Zamknij