Spacerkiem po Myśliborzu – nowa odsłona

20 maja o godzinie 23:00 uruchomiłem nową odsłonę  “Spacerkiem po Myśliborzu”. Pierwsze co się rzuca w oczy to nowy wygląd strony, ale to nie tylko nowy szablon. Cały serwis został postawiony na systemie WordPress. Od ponad miesiąca trwają prace przystosowujące system do naszych wymagań oraz przepisywanie całej zawartości poprzedniej wersji witryny. Ponieważ przepisywanie wszystkich treści zajmuje mi znacznie więcej czasu niż się spodziewałem, a aktualizowanie dwóch wersji witryny jednocześnie mija się z celem, dziś udostępniam Wam nową odsłonę “Spacerkiem po Myśliborzu”. Mam nadzieję, że spełni wasze oczekiwania i sprawi, że Myślibórz będzie jeszcze lepiej promowany:) Po zakończeniu prac związanych z przenosinami i optymalizacją, przedstawię obszerne sprawozdanie:)

[poll id=”3″]

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

4 komentarze

 1. Urodziłem się w Myśliborzu 14 grudnia 1950 roku. Jakież było moje ogromne zdziwienie,szok, zaskoczenie ,że była to Stacja Pogotowia Ratunkowego…nieistniejącego już dziś. Zobaczyłem tylko budynek i szyldy prywatnych firm. Tam była wtedy porodówka, rodzice słowem o tym nie wspomnieli. Już nie żyją.Szukałem Szpitala……przejazdem na wczasy do Świnoujścia w roku 2016. Zrobiłem parę zdjęć…niestety wszystkie zniknęły z komputera podczas przenoszenia z microcards na dysk. Czy to prawda , że do dnia dzisiejszego nie ma w Myśliborzu Szpitala ?
  Mieszkam obecnie w Bielawie / dolnośląskie /

  Post a Reply
 2. Teraz to jest full dobra witryna 😉

  Post a Reply
 3. To, co Pan zrobił jest niezwykłe. Nawet nie super, bo to coś więcej. Od lat odwiedzam Pana stronę choć jestem z Gorzowa, ale uczyłem kiedyś dzieci w myśliborskiej “dwójce” i ten sentyment nadal trwa. Gratuluję.

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Warsztaty 2010 – ulotka

VII Międzynarodowe Warsztaty Nurkowe. Myślibórz 4-6 czerwca 2010r. Już po raz siódmy w OSP Myślibórz organizuje Międzynarodowe Warsztaty Nurkowe. W tym roku...

Zamknij