Aktualizacja rozkładu jazdy PKS i BUS

Od 1 lutego zmienił się rozkład jazdy PKS Myślibórz i PKS Szczecin, w związku z tym przeprowadziłem aktualizację całego rozkładu znajdującego się na stronie. Zniknęło wiele autobusów, dlatego uważnie zapoznajcie się ze zmianami. Dodatkowo wyróżniłem wszystkie kursy obsługiwane przez BUSy kolorem niebieskim, tak aby łatwiej było odróżnić PKS i BUS.

Wysłałem prośbę do PaanBus o aktualny rozkład jazdy, gdyż ten o który się opieram jest z 2009 roku,  jeśli odpiszą na pewno dodam. Rozkład Krajana jest od 1 stycznia 2010 roku,  bez zmian wciąż aktualny. Jeśli ktoś zna jeszcze jakąś firmę, która regularnie przewozi osoby do i  z Myśliborza, proszę o kontakt.

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

2 komentarze

  1. Witam serdecznie administratora strony!
    Spacerkiem po Myśliborzu to bardzo ciekawy i przydatny portal, często tu zaglądam. Cieszę się, że rozkłady jazdy są zawsze aktualne, bo to wielka wygoda mieć wszystko zebrane w jednym miejscu. Z mojej strony mogę jeszcze dodać rozkład Zibibusa z Myśliborza do Szczecina: 7.50 (oprócz niedziel i świąt), 12.50 i 17.10. Niestety nie znam godzin powrotnych do Myśliborza. Pozdrowienia.

    Post a Reply
    • Dzięki, właśnie dodałem do rozkładu jazdy:)

      Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.