Festiwal Małych Form Teatralnych i Kabaretowych

Teatry i kabarety po raz jedenasty.

 

XI Festiwal Małych Form Teatralnych i Kabaretowych jest jedną z naszych autorskich propozycji dla mieszkańców miasta i turystów. Mamy tym większą satysfakcję, że festiwal jest zaakceptowany przez widzów, oczekiwany i  lubiany przez całe rodziny, szczególnie dzieci, gdyż dostarcza dobrej zabawy i zapewnia miłe spędzenie czasu..

Zawsze kolorowy, zawsze radosny, zorganizowany w formie festynu rodzinnego – z wieloma atrakcjami typu miejsca zabaw dla dzieci, kiermasze, stoiska handlowe i wystawiennicze, parada szczudlarzy, postaci z bajek, magicy itp.

Oczywiście główną atrakcją są widowiska teatralne i występy kabaretów, odbywające się na scenie, lub w plenerze na rynku miasta.

W tegorocznej edycji wystąpią: Teatr Rozrywki „Trójkąt” z Zielonej Góry ze spektaklami plenerowymi dla dzieci i dorosłych, Teatr „Terminus A Quo” z Nowej Soli, nasz od lat zaprzyjaźniony teatr, którego mieszkańcy cenią, rozpoznają i zawsze witają entuzjastycznie. Zagości u nas orkiestra „Black Diamonds” z Soltau (Niemcy) oraz Grupa Twórcza „Krata Eon” ze Szczecina – szczudlarze w spektaklu ognia.  W sobotni wieczór wystąpią kabarety „Noc” i „Kałasznikow” z Rybnika.  W niedzielę, ku uciesze najmłodszych,  swój energetyczny występ w formie wspólnej zabawy zaprezentuje „Cown Cirrus Show & Ruphert  Rico”.

Gościnnie wystąpi „Kabaret Dwudziestolatek” UTW ze Szczecina oraz myśliborski  UTW w pokazie tanecznym.

Festiwal teatralny odbędzie się w dniach 23-24 lipca na Rynku Jana Pawła II w Myśliborzu. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz przybyłych do Myśliborza gości na dwa dni wesołej zabawy, a sobie, jako organizatorom życzymy pomyślnej aury i zadowolenia uczestników imprezy.

Iwona Sławińska

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Komunikat Państwowego Inspektora Sanitarnego w Myśliborzu

Poniżej załączam Komunikat Nr 1/2011 dot. jakości wody w kąpieliskach.

Zamknij