Nad Porami Roku – koncert

Plekat 2

16.11.2013. godz.  18:00 w Trzcińsku-Zdroju odbędzie się koncert zespołu Nad Porami Roku, wstęp wolny – serdecznie zapraszamy.Więcej informacji o zespole Nad Porami Roku

Zdjęcie 1

 Nad Porami Roku gra i śpiewa muzykę gatunku piosenki poetyckiej, turystycznej i folk. Niebanalna muzyka i poezja w treści i formie. Aranżacje i instrumentarium zespołu tworzą paletę harmonii o niezapomnianym wrażeniu. Klimaty szlaków turystycznych, gór, lasów i serca. Kraina Łagodności w barwach nadziei i refleksji. Muzyka Wojtka z „Lasu” i poezja Wiesławy Kwinto-Koczan (WUKA) z Bieszczadów, zamieszkałej obecnie w Toruniu. Piosenki „Lubię błądzić”, „Nasza droga”, „Kolejka Bieszczadzka”, „Moje serce poszybuje w obłoki”, to hity, które zespół śpiewa wspólnie z publicznością na koncertach. Utwory „Przytul mnie”, „Okna” i „Anielskie posłanie” zostały zarejestrowane na płycie CD VIII edycji cyklu „W Górach jest wszystko, co kocham”.

Zdjęcie 2

Zespół Nad Porami Roku jest laureatem Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2012 w Łodzi – Pierwsze Miejsce, Nagroda Publiczności, Nagroda Magazynu Piosenki Studenckiej „Mikroklimat” Polskiego Radia Rzeszów, Nagroda Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Łodzi.
W styczniu 2014 roku ukaże się długo oczekiwana płyta zespołu , na której znajdzie się 13 piosenek do wierszy poetki Wiesławy Kwinto-Koczan z muzyką Wojtka Leśniaka, w obsadzie muzyków:

Tomasz Bodnar – gitara akustyczna, śpiew.
Michał Komorek – melodica, śpiew.
Wojtek Leśniak – gitara akustyczna, śpiew.
Marcel Kruszyński – skrzypce.

Zespół jest ze Szczecina

Funpage facebook Nad Porami Roku www.facebook.com/nadporamiroku

Piosenki zespołu http://www.youtube.com/watch?v=zwzawjzMez0&list=PL9FED5F1A28CB5E65

 

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.