Obóz szkoleniowy w Warszawie – wiadomości od AKS

Mimo letnich wakacji szkolnych zawodniczki i zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego nie próżnują i przygotowują się do drugiej części sezonu startowego. Zakończyło się właśnie 12- dniowe zgrupowanie sportowe w Warszawie. W obozie klubowym trwającym od 17 do 28 lipca, 15 najzdolniejszych zawodniczek i zawodników szkoliło swoją technikę i kondycje fizyczną. Obok codziennych treningów podopieczni Zbigniewa Nasiłowskiego mieli okazje zwiedzić najciekawsze zakątki stolicy: Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik, Łazienki Królewskie, Pałac w Wilanowie i inne.

Uczestnicy zgrupowania mieli możliwość wspólnego treningu z Szymonem Kołeckim – mistrzem olimpijskim z Pekinu i poznania Pawła Nastuli – złotego medalisty IO w judo. Dodatkowymi atrakcjami była wizyta w zoo, rejs statkiem po Wiśle, pokaz multimedialny fontann, odwiedziny w manufakturze cukierków, wspólny grill oraz występ w audycji programu IV Polskiego Radia.

Organizacja obozu klubowego była możliwa dzięki wsparciu naszego klubu przez Polski Komitet Olimpijski w ramach programu „ Polskie Nadzieje Olimpijskie ”. Podziękowania należą się również pani Izabeli Kąckiej i panu Rafałowi Grążawskiemu, którzy pomogli w przygotowaniu obozu i spędzali z nami ten wspaniały czas. DZIĘKUJEMY !!!

Przed podopiecznymi AKS kolejne zgrupowanie, tym razem w ramach kadry wojewódzkiej juniorów i młodzików. Odbędą się one w Myśliborzu w dniach 12-25. sierpień. 2017r.

tekst i zdjęcia przesłał Zbigniew Nasiłowski.

 

Author: RafS

W 2004 roku przyszło mu do głowy stworzyć Spacerkiem po Myśliborzu - efekty widzimy do dziś;-)

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.