Myśliborek

W 2007 roku powstał na stronie dział dla dzieci pt. “Myśliborek”. Sekcją tą zajmował się Patryk Sawicki, ówczesny 4 klasista z SP3 w Myśliborzu. Prezentowane tu były przede wszystkim informacje przydatne dzieciom, np. program i reportaż  “ferie w bibliotece”, “Dzień Białych Żagli” czy “Zostań z nami Święty Mikołaju”. Patryk prowadził również swój autorski dział w Galerii Myśliborskiej, pt. “Szkice“.

Przez wiele miesięcy powstało wiele ciekawych artykułów, reportaży, zdjęć i szkiców. Myśliborek miał swoje stałe miejsce na łamach Spacerkiem po Myśliborzu. Naturalne jest to, że dzieci dorastają, znajdują nowe zainteresowania i zajęcia. Tak też było  z naszym młodym redaktorem,  a na jego miejsce nie było niestety następcy. Tak to właśnie “Myśliborek” przestał być aktualizowany, co w konsekwencji doprowadziło do usunięcia tej kategorii po przebudowie serwisu.

Po Myśliborku pozostały jednak artykuły(przypisane po prostu do archiwum aktualności), zdjęcia i szkice. Co ciekawe, w galerii Myśliborek wciąż istnieje i od czasu, do czasu jest uzupełniany o nowe zdjęcia(np. z Dnia Białych Żagli).

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.